Опис

З’єднувач 153 призначений для швидкого і надійного з’єднання трубок зовнішнім діаметром 6,0 мм. Використовується для з’єднання або ремонту пошкоджень паливних і гальмівних трубок автомобілів, магістральних трубок ГБО, системі пневматики для з’єднання гальмівних трубок вантажних автомобілів - без розвальцьовування і спеціальних інструментів. Також застосовується для з’єднання, монтажу трубок в системах опалення, водопостачання, трубках подачі газу, кліматичного обладнання, технічних системах, які знаходяться під тиском.

Перевагою цього з’єднувача є можливість надійно з’єднати трубку за допомогою лише рожкових ключів, не розбираючи систему, взаємодіючи лише з (часто важко доступним) місцем з’єднання/пошкодження трубок. З’єднувач 153 дозволяє зменшити час на виконання робіт і трудозатрати, а в результаті отримати герметичну і довговічну систему. Однак з'єднувачі такого типу не можна укладати під бетон, оскільки періодично їх необхідно перевіряти і підтягувати.

З’єднувач 153 являє собою обжимний фітинг, що складається з 2-стороннього корпуса з різьбою М10х1, обжимних латунних втулок, гайок з внутрішньою різьбою М10х1. Герметичність, довговічність і здатність витримувати високий тиск забезпечують саме обжимні латунні втулки. Завдяки ним конструкція стійка до вібрації і може служити протягом довгих років.

Корисна інформація: Конструкція з’єднувача 153 являється багаторазовою. Після демонтажу сегмента трубопроводу, що кріпиться за допомогою такого з’єднувача, його можна використовувати і в майбутньому, замінивши латунні втулки новими.

З’єднувач 153 - оптимальне рішення для самостійного, швидкого і надійного ремонту пробоїни/розриву трубки, заміни пошкодженого відрізка або монтажу трубопроводу.

Для застосування з’єднувача 153 потрібен прямий відрізок трубки (не менше 3 см з кожного боку), гайкові ключі , різак для трубок.

Монтаж проводиться за такою схемою:

  1. Знайдіть місце пошкодження трубки/ підготуйте трубки, які потрібно з’єднати.
  2. Переконайтесь, що довжини прямого відрізка достатньо для з’єднання.
  3. Отримайте необхідний сегмент труби шляхом рівного поперечного (90º) відрізу, зняття заусенців, бажано перевірити зріз калібратором, очищення поверхні труби від бруду.
  4. Одягніть на трубу гайку і обжимну латунну втулку, щоб втулка не сповзала можна змочити її водою.
  5. Зробивши це, введіть до упору трубку в корпус з’єднувача.
  6. Обжимні гайки спочатку закручуйте вручну, потім затягніть за допомогою гайкових ключів 10 та 12.

Використовуючи з’єднувач 153 і дотримуючись цих правил - Ви отримаєте максимально надійне і герметичне з’днання труби 6,0мм.

Характеристики

Різьба M10x1
Тип елемента З’єднувач
Довжина 36 мм
Матеріал Оцинкована сталь, латунь
Внутрішній діаметр 6,05 мм
Для трубки 6 мм
Ключ 10, 12

Відео

Відгуки (5)

QR

З’єднувач L-153 без розвальцовки (рем.комплект) для трубок 6 мм

Рекомендовані товари

,